Tisk

Projektová dokumentace

Tiskem výkresů, plánů, studií, dokumentů a jejich kompletaci se zabýváme již desítky let. Pro Váš projekt tedy nabízíme kompletní profesionální servis. Přijďte se přesvědčit.

Tisknout online

Velkoformátový tisk

Když tiskneme velikostně atypickou velkoformátovou projektovou dokumentaci, tisk standardních velkých formátů je už samozřejmostí.

Tisknout online
Tisk

Postery a plakáty

Tisk plakátů je naší radostí. Designové návrhy, architektonické studie, produktové návrhy jsou odrazem budoucnosti. A my vaši budoucnost rádi přeneseme na papír. Barevně i černobíle. A cena? Ta zase vám určitě udělá radost.

Tisknout online
Tisk

Kancelářský tisk a kopírování

Pravidelná rutina každého copycentra a jiné to není ani u nás. Právě díky pravidelnému velkému množství podobného tisku a kopírování dosahujeme nejvyšší efektivity. Nic nás nezaskočí a rychlost je samozřejmá.

Tisknout online

Prezentační materiály

Potřebujete se prezentovat na osobních schůzkách? Nebo poslat reklamní materiály poštou? Pro tyto případy nabízíme zhotovení všeho potřebného - od vizitek, letáků a brožur až po samolepky. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Zastavte se za námi, rádi probereme možnosti a najdeme ideální řešení.

Tisknout online
+420 576 004 992